Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-13, 11:00   #1537
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się dołączyć? Moja szybka historia, Synek 12.2016 po karmieniu w 1c ciąża i w 7tc #, 08.2018 ciąża i w 20tc # teraz mija 5 miesiąc po tym wszystkim i chciałabym wrócić do starań. Tak bardzo chciałabym rodzeństwo dla synka że wracam do żywych [emoji16]
Byłam już wcześniej na grupach ale musiałam trochę odetchnąć po tragediach i... jestem dobrej myśli i liczę na dubel, podwójne szczęście teraz poproszę 🤭
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć. Witaj. Przykro mi, że musiałaś przeżyć straty szczególnie ta w 20tc musiała być straszna ja miałam w 13tc i było koszmarnie Robiłaś jakieś badania po tym wszystkim?

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Cześć kochana [emoji257][emoji3526] witaj [emoji8]

Dzień dobry [emoji257] nie ogarniam ale za 3 dni będę mieć ciąże donoszona [emoji85] uszczypnijcie mnie [emoji85]

Aaa jak nie podczytujecie naszych czerwcowek to może grzecznie doniose że podobno POLAshi pojechała dziś na cc [emoji87][emoji110][emoji110]
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No to już się nie oszczędzaj

Dzięki za cynk odnośnie POLAshi. Przez to ciśnienie cc? do ktorego tc wytrzymała? Trzymam kciuki za nią.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bluebeatrice85 Pokaż wiadomość
Witaj. [emoji272]
Trzymam kciuki za wszystkie testujace.
Mam dzisiaj badania polowkowe[emoji16][emoji16]
Nie mogę się doczekać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kciuki! Daj znać po wizycie
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora