Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 17:07   #1558
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Daj znać co lekarz powie. Przynajmniej wiesz co jest nie tak i będziecie mogli temu zaradzić trzymam kciuki!Przykro mi [emoji20] oby luty był nasz

Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie! [emoji6]

U mnie zbliża się owu. Mam nadzieję, że ten cykl będzie trochę dłuższy niż ostatni 25 dniowy bo nie chce potem w czerwcu na urlopie latać po górach z @. Trzymajcie kciuki bo jakoś na dwie kreski nie liczę [emoji20]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji106]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny przytulam gdzie biało zamiast kresek, może jeszcze ciut za wcześnie [emoji848] szansa zawsze jest.
Za testujące trzymam kciuki [emoji110]

My po szczepieniu dziś, było 5w1 i rotawirusy. Dziś nie wypluła tego ale poprosiłam aby wolniej jej to podała a nie jak ostatnio.
W sumie lepiej zniosła niż ostatnio, tylko chwilę zapłakała a zaraz się uśmiechała [emoji4]

No i dziś ma dokładnie 4,5 miesiąca i waży 7400 g, wzrost niby 63 cm [emoji7] ale wiadomo jak z tym mierzeniem jest.

Padło pytanie o pneumokoki. Ja mówię, że dziś nie, wystarczy tych dwóch. A ona do mnie "chce pani dziecko dwa razy na stres narażać?, lepiej za jedną wizytą". Przeżyjemy, nie będę tego wszystkiego mieszać.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Jak ten czas leci[emoji7]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się dołączyć? Moja szybka historia, Synek 12.2016 po karmieniu w 1c ciąża i w 7tc #, 08.2018 ciąża i w 20tc # teraz mija 5 miesiąc po tym wszystkim i chciałabym wrócić do starań. Tak bardzo chciałabym rodzeństwo dla synka że wracam do żywych [emoji16]
Byłam już wcześniej na grupach ale musiałam trochę odetchnąć po tragediach i... jestem dobrej myśli i liczę na dubel, podwójne szczęście teraz poproszę [emoji2960]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj i oczywiście kciuki trzymam żeby się szybko udało[emoji4]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora