Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-30, 21:02   #25
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja z lutówek, ale też Was podczytuję.
Powiedz mi jak masz oklejony brzuch? Ile pasów tejpów? Ja zrobiłam dwie sesje tejpów, zdjęłam i narazie przerwa. Ranki mi się porobiły na brzuchu tam gdzie były końce tejpów i muszę to podgoić teraz.
Powiesz coś więcej o wstawaniu? Wstaję bokiem itd, ale może jest jeszcze coś co mogę zrobić dla brzucha, żeby oszczędzić ten mięsień prosty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wtracę się. Ja mam założonego od poniedziałku początek o koniec prawie na łopatkach a potem pod brzuchem. Do tego litera Hbna krzyżu. Wygląda na to, że działa, przynajmniej na krzyżu, ale faktycznie odczuwam lekkie swędzenie na końcach. Trzymam, bo nie jest to bardzo mocne a dwa fizjo mówiła, żeby przytrzymać min. tydzień. Oprócz wstawania z łóżka to jeszcze wsiadanie i wysiadanie z auta, krzesła. Trzeba się obrócić jakby się jeździło na wózku inwalidzkim, w sensie obie nogi razem.
Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Fufka jakie kupony w Rossku? Ale fajnie ze strony TZ ze Ci tak z własnej inicjatywy dogodził



Aktogimka, pewnie dostałaś uczulenia na tejpy, moja fizjo mi mowila ze to bardzo w ciąży częste, są tez tejpy antyalergiczne, może następnym razem niech Ci takie przykleja?



Paniauto przypuszczałas ze masz rozejście i problem z przepuklina? Czy raczej nie dało się tego zauważyć niefachowym okiem?



Ja idę na początku stycznia do fizjo na druga wizytę, ciekawe co z tym moim gigantycznym brzuchem, ledwo się ruszam od dwóch dni, jakby magiczne stuknięcie 8 miesiąca sprawiło ze „od teraz to już modlisz się o poród” dziś z tym pakowaniem walizki zeszło mi chyba pol dnia, ruszam się jak mucha w smole, a to metek zapomniałam wyciąć, a to coś tam znowu i się modliłam nad ta walizka i modliłam

zawsze jak się pakowałam na urlop to sobie nalewalam kieliszeczek winka, albo trzy żeby sprawniej i przyjemniej szło a teraz, no cóż... o suchym pysku i jeszcze jak pierdoła się ruszam
Kochany jest, jestem z niego find, bo bardzo
interesuje całym tematem
Cytat:
Napisane przez misi8a Pokaż wiadomość
Załącznik 7737418
Muszę jeszcze tylko materacyk dorobić do kokonu, ale to jak wypatrzę jakaś ładna tkaninę z wzorem

A czy ogolnie ta folia jest potrzebna na taki solidny deszcz czy raczej przy mżawce już tez trzeba założyć?
Ładnie wyszło, ja za kokon biorę się w przyszłym tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując