Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rhonda Byrne - The Secret
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 15:06   #12
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Rhonda Byrne - The Secret

Odsieżę watek, bo mam nadzieję, za jak najwiecej osob kupi ta ksiazke lub obejzy film i odmieni swoje zycie jak ja oto moja, krotka historia:

- przez miesiac pracowalam w sklepie i kazdego dnia plalalam, bo zarabiajac 5zl/1h po dniu pracy nie bylo mnie stac nawet na zakupy spozywcze. Kazdego dnia powtarzalam sobie, patrzac na wszystko co mi sie podobalo "stać mnie na to! dziekuje bardzo!" i oczywiscie modlilam sie, żebym mogla zrezygnowac z pracy. stalo sie! dostałam prace w nieruchomosciach, ktora uwielbiam!

- pierwszego dnia w nowej pracy na koncie mialam mniej niz 100zł i czynsz na karku więc każdego dnia powtarzałam sobie " każdego miesiaca sprzedaje nieruchomość. jestem najlepszym agenetem nieruchomosci. dziekuje bardzo!" voila, po tygodniu pracy sprzedalam mieszkanie!!!

- miejsce parkingowe mam za KAZDYM razem... nie w 99% przypadkow, w 100%!

- nigdy nie stoje w kolejkach

- zawsze mam miejsce najlepsze miejsce siedzace w knajpie/restauracji/kinie itp

- ludzie sa dla mnie bardzo przyjazni i pomocni, nigdy nie spotykam sie z chamstwem

- zrobilam liste wszystkich rzeczy, ktore powinien miec moj wymarzony partner. kazdego dnia dziekowalam za niego i czytalam liste az go spotkalam! i to po 6 miesiacach... tzn okazalo sie ze juz sie poznalismy rok wczesniej jest tak idealny, że nie moge w to uwierzyc czasem i nawet kiedy nie pisal do mnie przez miesiac, codziennioe dziekowalam za niego i z miloscia patrzylam na jego zdjecie, wrecz slyszalam dzwiek przychodzacego smsa i widzialam na wyswietlaczy jego imie i co? oczywiscie NAPISAL!!! o malo z lozka nie spadlam teraz wizualizuje ze przyjezdza do mnie ( jest z Irlandii ) i placze ze szczescia (wiem wiem jak to brzmi ) kiedy wyborazam sobie, że odbieram go z lotniska a potem także i nasz slub.

- zawsze keidy potrzebuje pieniedzy-dostaje. ostatnio w jedym miesiacu niespodziewanie dostalam prawie 1000zł!

- bez przerwy wygrywam pieniadze- za kazdym razem kiedy gram w zdrapke - wygrywam

- jestem zdrowa, szczesliwa, kochana, kochajaca, wdzieczna i codziennie usmiechnieta! a wiem, ze bedzie tylko lepiej

bede do konca zycia wdzieczna za Sekret i goraco go polecam każdemu kto chce wiesc takie zycie o jakim zawsze marzy;

pozdrawiam serdecznie
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując