Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 20:24   #4508
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Ultra, ja nie mam problemów z ciśnieniem, ale dostaję takie zalecenia od lekarza, na których jest napisane kiedy mam się zgłosić do szpitala. I między innymi jest punkt "w razie nieprawidłowego ciśnienia (powyżej 140/90)". A do tej pory jakie miałaś ciśnienie? Ja mam standardowo 110/60 (max 110/70). Takie ciśnienie jak u Ciebie na pewno bym odczuła.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Ja cały czas miałam stałe, dość niskie 110/70 (+/- te kilka jednostek) Jeśli chodzi o ostatnie kilka dni to czuje się lepiej, nie jestem taka słaba, mam troszkę więcej energii, wcześniej to tylko bym spała. Pożyczę ciśnieniomierz od teściowej i będziemy mierzyć. Ile pomiarów, ze 3x dziennie, nie po posiłku i nie po wysiłku tak??[emoji848]
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Podpisywalam, ale już na patologii. Lekarz mi to tak wytłumaczyl, że biorąc pod uwagę fakt, że jestem po cc z brakiem postępu i "przeterminowana", pierwszym wskazaniem jest cc. Dopiero po tym, jak odmówiłam, mógł mi zaproponować indukcję - tu wyraziłam zgodę na oksytocynę.

W ogóle rozmawiałam dzisiaj z moją położną i powiedziala mi coś ciekawego... Mówiła, że gadała z lekarzem, który mnie przyjmował wtedy na patologię i omawiał ze mną plan. Podczas mierzenia miednicy miał wątpliwości, czy czasem nie jest za wąska. Nic mi wtedy nie powiedział, bo widział że mi zależy, ale w sumie stwierdziłam, że bardzo dobrze, bo pewnie to by mi mocno namieszalo w głowie i mogłabym szybciej zwątpić w sens próby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no to to by miało sens z tą odmową.
Co do miednicy właśnie w Twoim przypadku potwierdziło się przypuszczenie, ale fajnie że nie straszył. Podobno też ciężko z tą wiarygodnością tych pomiarów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora