Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrokawalerki.
Wątek: Mikrokawalerki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-27, 15:00   #2791
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mikrokawalerki.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88320227]Właśnie widzę różnice i myśle, ze aktualnie jest to niestety wpływ tej nieszczęsnej pandemii. ALE nie wierze, ze na wózek widłowy by go nie wzięli. Takie prace są potrzebne cały czas. Serio się dziwie, ze mając takie uprawnienia nie wykorzystuje ich.
Obstawiam, ze albo Pani odrzuciła wszystkich w ing, bo nikt nie spasował, albo on zrezygnował z rekrutacji, bo np. Okazało się, ze to będzie call center bankowe i namawianie na lokaty czy inne produkty, a nie skanowanie dokumentów...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i żadnych dat? ukończenia poszczególnych etapów edukacji? pracy?
jeśli tak to faktycznie, nie da się tego domyślić przy pobieżnym czytaniu.

ale jestem PEWNA że on takie dane podał. może nie datę urodzenia (chociaz pewnie też), ale daty przy edukacji czy pracach. to właśnie taki 'typowy' styl pisania CV.

ja daty urodzenia nie podaję również. ale wiek już tak (w mojej branży to dość istotne momentami, bo pozycje w grantach czasem mają określony przedział wiekowy - np młody naukowiec poniżej 35 roku życia - a ludzie lubią to ignorować czy niedoczytywać)
ostatnio mieliśmy posadę dla kogoś kto aktualnie jest na studiach doktoranckich i ma mniej niż 35 lat - wymóg konieczny. zgłoszeń niepasujących do tego kryterium były dziesiątki
z ciekawosci jaka to praca ze tylko ponizej 35 r zycia?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora