Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet - Wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 19:45   #1528
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez riptideeee Pokaż wiadomość
Ostatnio siedzieliśmy ze znajomymi w mieszkaniu, a mnie naszła ochota na seks, a akurat pisałam z jednym chłopakiem. Napisałam mu jak sprawa wygląda, że mam ochotę się zabawić i czy chce wpaść. Przyjechał po godzinie poszliśmy sobie do innego pokoju, próbowałam go nakręcić, a on do mnie, że będę tego później żałować i się o mnie martwi i lepiej, żebyśmy spotkali się o normalnej porze i poszli na obiad. No i nic z tego nie wyszło. Następnego dnia do mnie pisał jak się czuję, czy mam ochotę się spotkać czy jestem zła. Na nic nie odpisałam, a on mnie potem zablokował na Messengerze. Dość dziwny typ.

Coś takiego jeszcze mnie nie spotkało

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NiespelnionyIdeal Pokaż wiadomość
@riptiedieee: No bo facetom może zależy czasem na uczuciach, a nie tylko prymitywne ruchanie.

A tak poważnie to nie wiem czego on oczekiwał po dziewczynie, która mówi wprost, że chciałaby uprawiać seks, mimo, że nie jest zaangażowana w relacje emocjonalnie. Może chciał Cię widzieć jako żonę w przyszłości? ^^ Można zagadywać, ale faktycznie dziwny typ.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Może chce nawracać zabłąkane moralnie owieczki
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora