Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Detale które pomagają w zdobywaniu pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 13:19   #46
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Detale które pomagają w zdobywaniu pracy

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość

Ja bym dopisała chociaż zdanie o tym, co możesz wnieść nowego do miejsca pracy gdzie aplikujesz.
Usuń za to obowiązki z miejsca pracy oraz informację o praktykach- list ma nie powtarzać CV a ma uzupełniać.
Ja pisałam mój list kierując się poradnikami i przykładowymi listami, których w internecie jest mnóstwo. W CV mam jedynie wymienione gdzie i w jakim czasie pracowałam oraz na jakim stanowisku. Nie mam nic o obowiązkach. W liście już szerzej piszę co potrafię i jakie mam kwalifikację dzięki poprzedniej pracy, więc myślę, że jest to uzupełnienie. Skupiłam się na moich najmocniejszych punktach biorąc pod uwagę to, że doświadczenie w pracy ma naprawdę niewielkie. Wydaje mi się, że opisując moje umiejętności oraz cechy charakteru daję do zrozumienia kim jestem i co mogę dać firmie. List napisałam w taki sposób, że starałam się pokazać moje zalety jednocześnie niczego nie przekłamując, ani nie wyolbrzymiając. Chciałam żeby list był zgodny z prawdą, a zarazem atrakcyjny. Nie wiem tylko jak dołożyć informacje o tym co mogę wnieść do firmy jeszcze dodatkowo swoją osobą. Co o tym myślicie? Chodzi o to, żeby list był zwięzły, nie nudny, bez lania wody, ale żeby zawierał wszystko co najważniejsze.
Aha, w przedostatnim akapicie napisałam jakie cechy i umiejętności byłyby atutem na stanowisku, na które aplikuję, więc całkiem tych kwestii nie ominęłam.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując