Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-11, 15:56   #2642
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też mam raczej suchą ale nie potrzebującą krycia
szczerze mówiąc od lat obywam się bez podkładów; głównie z tej przyczyny, że bardziej mnie postarzają niż upiększają ale chętnie zainwestowałabym w coś ogólnie upiększającego....
Może spróbuj Erborian CC Dull Corect?

Na stronie Sephory jest (nie wiedzieć czemu) tylko duże opakowanie, ale stacjo można kupić do testów mniejszą tubkę (chyba 15 ml).
Dla mnie jest to najlepszy produkt, jaki miałam, w kategorii kremy CC/BB, choć przyznam, że specjalnie dużo ich nie testowałam .
W każdym razie w dni, w które nie muszę się malować, starcza mi samodzielnie, bez podkładu, wygładzając skórę i ujednolicając koloryt, zwłaszcza niwelując wszelkie zaczerwienienia, a wtedy, kiedy robię full makeup, to daję Erboriana pod podkład, ale wówczas fluidu daję minimalną warstwę.

Zaznaczam jednak, że przy bladych cerach może oksydować. U mnie na szczęście nic takiego się nie dzieje.

No i nie znam się na składach itp., więc nie wiem czy w ogóle będziesz go brać pod uwagę .


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze lepiej, bo coś przekombinowali. Po mojej ponownej interwencji podpięli kod pod konto, kod działał też przy rabatach, po czym...wysłali drugi kod

Trochę mnie to rozweseliło, bo mam ostatnio takiego przewlekłą chandrę okołourodzinową, że nie pomogły łupy wyprzedażowe z Zary, wymarzona torebka Pinko i równie wymarzone szpilki Pura Lopez, jeszcze jedne butki, bielizna, perfumy, szminki, pielęgnacja, ładne rzeczy do domu i nie pamiętam, co jeszcze tam było...starość, nie radość. Tak naprawdę to ta długa zima i brak możliwości wyjazdów wyssały ze mnie energię totalnie, dawno się tak nie czułam No, ale z Sephorą sympatycznie Kupiłam, zgaduj zgadula, dużą paletkę Glam, tyle miesięcy nad nią dumałam, że starczy i teraz drugi bon będzie pewnie na płynny cień Denony albo nowy podkład Givenchy, albo jeszcze poczeka, bo i tak się nie maluję póki co
Biorąc pod uwagę listę zakupów, chandrę musiałaś mieć przepotężną .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora