Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-16, 20:33   #64
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Witam z powrotem wśród żywych migrena przeszła, za miesiąc następna mam je niestety regularnie, odziedziczyłam po mamie zazwyczaj mam aurę zanim zacznie boleć (połowiczne niedowidzenie), ale tym razem nic mnie nie ostrzegło

My imieniny obchodziliśmy, a jakże, święty Patryk to w końcu szycha

Weselna, masakra z tym kimś na torach. Mam nadzieję, że nic nie będziesz musiała płacić. I koniecznie trzeba coś na tę rwę zaradzić, bo Cię unieruchomi kompletnie

Manddy, proszę jutro pożyczyć od nas jubilatce

Michalina, Twoja mama to niezły numer jednak jest. Chociaż moja też nie lepsza - byłam dzisiaj u rodziców, koniecznie chciała mu dać jabłko do spróbowania, chociaż powtarzam do upadłego, że gastrolog zabronił. Sadzała go na kanapie, chociaż przecież sam jeszcze nie siada, i już go chciała uczyć chodzić

Młody dostał dzisiaj makaron, tak bardziej do zabawy, ale coś tam dziubnął, bo BLW zaczyna się świetnie sprawdzać. Ale nie wiem czy przypadkiem teraz nie boli go brzuch, bo od półtorej godziny się budzi co kwadrans może też tęsknić za mną, bo w końcu całe noce i wszystkie drzemki śpimy razem, a teraz go odkładam do łóżeczka, bo chciałabym trochę pożyć

Jechałam z nim dzisiaj tramwajem w nosidle; urocze dziecko z niego, robił furorę wśród płci pięknej

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując