Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 04:37   #76
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cześć U nas też noc nieprzespana. Budziła się kilkanaście razy "bo smok". Mimo że od 1 w nocy wstawal tż to ja też jestem padnięta, poszłam spać dopiero po północy. Nie mogłam spać, dziś wracam do pracy, pierwszy dzień i stres
Zaczynam rozumieć tzta jak był zmęczony po nocnym wstawaniu do dziecka, a na kolejny dzień szedł do pracy. A ja tak na niego fukalam...

Pisałam chyba wcześniej, że kilka tygodni temu siostra zauważyła, że Mała dziwnie podkurcza jedna stopke do wewnątrz. Pediatra potwierdziła nasze przypuszczenia i poradziła się skonsultować z fizjoterapeuta (w pierwszej kolejności). Jak się umawiałam z nim wczoraj na wizytę to mówił, że takie podkurczanie może być wynikiem nieprawidłowego napięcia mięśniowego w jakiejś innej części ciała. Wprawdzie neurolog (bardzo ceniony) nie dopatrzyl się niczego złego jak byliśmy na kontroli po 4mz, to fizjo w 5mz mówił, że Mała ma słabe mięśnie brzucha, ale nie zalecal żadnej regularnej fizjoterapii. Także to pewnie od tego takie podkurczanie. Szkoda, że dopiero teraz coś takiego wyszło tak to byśmy już zaczęli fizjoterapię. Wizyta dopiero po 29 maja. Wczoraj próbowałam stymulowac jej te stopke i na moje bodźce od razu reagowala, więc mam nadzieję, że nie będzie ciężko tego wycwiczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując