Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-20, 05:55   #87
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Dzień dobry w sobotę!

Tak z tym spaniem ciekawa rzecz bo Dobrusia miała spanie w woombie przy szumisiu i były różne momenty. Na początku zasypiała sama gdzie popadnie, potem nie dała się odłożyć bez kołysania, następnie ją zaczęło trafiać, jak tylko brałam ją na ręce (i tak jest póki co do dziś), woombie już schowane, szumisia nie potrzebuje ale...rodzice mają sentyment i włączają, żeby było jej przyjemnie Właśnie zastanawiam się czy sobie nie nagrabimy tym za kilkanaście tygodni...

Za to próbuję ją oduczyć jedzenia do snu, bo zaczęła tak robić, że nie zaśnie dopóki nie dostanie mleka, nawet jeśli jadła wcześniej. Odzwyczajanie w toku

Między 4.30 a 6 ma też wiercenie się i popłakiwanie. Kiedyś brałam ją i tuliłam bez żadnego efektu a teraz widzę, że jak zostawię w spokoju, to tak miauczy przez sen (nadal przez sen!), wierzga i przemieszcza się, ale potem uspokaja sama i śpi jeszcze trochę.

Wybraliśmy receptę a jej przestały tak ropieć oczy.
Katar też już nie taki wściekły.
Kaszel też ustaje.

I wiecie co...coś się obawiam, że w dużej mierze miało na to wpływ ograniczenie glutenu i białka mleka krowiego, bo zbiegło się to w czasie. Za jakiś czas dam jej znowu do spróbowania i zobaczymy.

Śniło mi się w nocy, że Dobrusia mówiła "mama"

Fortuna, no właśnie, jak w pracy?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2017-05-20 o 05:56
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując