Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-20, 15:41   #90
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Weselna, Fortuna dziękuję za namiary na blogi
I muszę powiedzieć, że Fortuna, już mnie zainspirowała daniami dla małej
Co prawda owsianka już od bardzo dawna, często gości u mnie na śniadanie, z różnymi modyfikacjami owocowymi. Jadłam i przed ciążą i w ciąży i zajadam teraz, ale małej jeszcze z płatków nie robiłam, bo na razie je te kaszki z Nominala na śniadanie, które jej różnie mieszam. Mam 9 różnych. Jaglana i owsiana już jej się kończą, więc teraz będę jej robić owsiankę z płatków i też kupię zwykłą kaszę jaglaną, bo zupełnie już jej grudki nie przeszkadzają.
Dzisiaj ryż jadła z kawałeczkami marchewki i kalafiora.
Te ciasta też kusząco wyglądają i jutro kupię składniki, tylko teraz nie mogę się zdecydować na które

Weselna, ja już wystawiłam szumisia na allegro i sprzedałam W sumie tak do 3 miesiąca jej pasował, a później już nie chciała szumu, tylko dźwięki przyrody z karuzelki i do tej pory je uwielbia i wcale się nie dziwię, bo na mnie też one działają relaksująco

Fortuna super, że małej się podoba w żłobku. Nasza też pójdzie do prywatnego i już tz był w jednym, tak z ciekawości spytać jak z miejscami i ilością dzieci, ale do pracy to pewnie wrócę dopiero z końcem listopada, bo po macierzyńskim muszę jeszcze cały urlop wybrać, a uzbierało się tego 53 dni bo jeszcze mi wisi jeden dzień z 2015 roku
Dużo płacisz za żłobek miesięcznie?

Michalina, no teraz to trzeba na maluszki uważać. Moja jest na łóżku tylko wtedy, jak ja na nim, z nią jestem, a i tak mi ucieka i co chwilę muszę ją asekurować.

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-05-20 o 16:12
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując