Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czesc
Wątek: czesc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-25, 18:00   #1
zalamana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Exclamation

czesc


witam wszystkich jak wskazuje moj nick jestem w niezlych tarapatach . JA MAM NAPRAWDE POWAZNY PROBLEM , nie jak ulozyc albo dobrac do twarzy ja je poprostu spalilam mam siano nie moge nawet grzebienia wlozyc jestem w rozpaczy mam 30 lat daleko od domu i nie wroce tam zanim nie zrobie cos z wlosami . co sie stalo juz pisze otoz dzis rano zapragnelam blond wlosow i co nalozylam na pasemka ktore robilam tydzien wczesniej 12% wode i kolor platynowy trzymalam 30 min i co .... spalilam na maxa siano ,
i sie pokruszyly , chodze w warkoczach bo inaczej sie nie da nie wychodze nigdzie wzielam urlop ale musze cos z tym zrobic i nie wiem co jak je zetne to bede wygladac okropnie bo mam problem z twarza i wlosy troche mi tuszowaly wade Boze cos strasznego wiecie moze co mi doradzic prosze podpowiedzcie cos . moze je skrocic i potem przedluzyc, czy ktos mial przedluzane wlosy jak potem je pielegnowac czy to jest drogie za granica obecnie jestem we wloszech ,,, moze ktos sie orientuje i podpowie mi co mam zrobic z fryzura... pomocy.. prosze ewa
nie wiem co robic pracuje w biurze jak ja sie teraz pokarze nie chce miec krotkich wlosow , kto mìi doradzi przesle fotke na maila bo tu sie wstydze nawet ujawnic przed wszystkimi .

Edytowane przez zalamana
Czas edycji: 2005-10-25 o 19:06
zalamana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując