Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 07:28   #16
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja teraz mam odwrotny problem Jak to ja byłam z moim alvaro stroną bardziej zaangażowaną, tak teraz jestem po drugiej stronie. Ten facet co się z nim w drugi dzień świąt spotkałam już widać, że jest mega zaangażowany. Mam wrażenie, że gdybym mu teraz zaproponowała związek to by się zgodził I to mnie trochę przeraża, że u mnie nie ma takich wielkich emocji i boję się, że go zranie.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Ja jak na swój wiek miałam dużo facetów Mam 22 lata jeszcze (w przyszłym roku 23). Tak na szybko zlicze to było ich 5.. Pierwszy 'związek' w wieku 15 lat A do ilości partnerów seksualnych to lepiej się nie przyznawać, nawet sama nie dam rady tego policzyć, bo mam słabą pamięć. Ale no jak się było dłużej singiel lady to się szalało bez zobowiązań I jak poznaje faceta, który może miał jedną czy dwie dziewczyny to, aż się nie przyznaje do swoich podbojów

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

I też mam takie myśli, czy ja na pewno nadaje się do związku Bo tyle tych facetów było, a żaden nie został. Albo myślę, czy ja nie mam jakiś dużych wymagań co do życia. Np mój ostatni ex to już z nim mieszkałam, ale nalegał na przeprowadzkę do jego rodziców, nie było kompromisu. Zostawiłam go, A czasem myślę czy nie zrobiłam źle Też się pocieszam, że te moje związki były w tak młodym wieku, że nikt pewnie nie był dojrzały, więc może muszę dorosnąć i znaleźć też kogoś dojrzałego. A tak bardzo bym chciała kogoś znaleźć z perspektywą na ślub i bejbika w przyszłości.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora