Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 09:45   #24
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja wyrzuciłam Tindera wiele miesięcy temu ale zastanawiam się, czy znowu nie ściągnąć i przejrzeć ludzi bo jak tu kogokolwiek poznać... Z jednej strony zawsze tak robię i po miesiącu mam dosyć ludzi tam (mimo moich odsiewów) więc nie wiem, czy to ma sens znowu się wkurzać i usuwać. Ostatnio coś mnie natchnęło i poszukałam faceta, z którym spotykałam się przez Tindera jakieś 3-4 lata temu - w październiku wziął ślub.

U mnie akurat sytuacja poza Tinderem jest chyba odmienna od większości, bo mam kilku kolegów (z pracy/poprzedniej pracy/liceum/szkoły/miejscowości rodzinnej itp.) którzy do mnie piszą i zagadują na wspólne wyjście ale... no żaden mi się nie podoba. Tym bardziej jak ich znam np. od lat szkolnych i wiem, jacy byli kiedyś, jakie mieli związki i co mają swojego za uszami. Mam też super kolegę z pracy (z wyglądu, charakteru, poczucia humoru - totalnie mój typ) ale tutaj mamy coś na wzór fwb, chociaż wydaje mi się, że obydwoje chcielibyśmy czegoś więcej (to ten typ faceta co wysyła bardzo sprzeczne sygnały, potrafi do mnie codziennie dzwonić i rozmawiać po 1,5h wieczorami a później mnie wkręca, że ma zdjęcie z jakąś laską - lubi sprawdzać moją zazdrość, więc ja też się nie zdradzam z intencjami). I tak tkwię w statusie quo...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora