Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-28, 09:46   #25
Hexiasta
Przyczajenie
 
Avatar Hexiasta
 
Zarejestrowany: 2021-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Z tym moim mocnym praktykowaniem nie czuję się dobrze. Znaczy fajnie się z kimś nowym spotkać, fajnie spędzić czas, ale mnie to zaczyna męczyć. Szczerze gdyby nie to, że chcę wykorzystać golda bym pewnie po tamtym alvaro sobie zrobiła przerwę i usunęła tindera na jakiś czas. Hmm.. Może ja bym nie powiedziała, że zabiegam o atencję facetów. Jasne, fajnie 'pochwalić' się na forum, że oj dwóch za mną lata Teraz w sumie już trzech, ale o tym trzecim nie ma co gadać, bo w ogóle mnie nie interesuje No wszystko fajnie, ale co z tego? Co z tego, że za mną latają jak żaden z tych panów prawdopodobnie mnie nie zainteresuje, a po jakimś czasie będę z każdym z nich postawiona przed trudną rozmową co ja właściwie myślę o tym, że oni coś ode mnie chcą. I to mnie właśnie dołuje, że Pana od sylwestra byłam już pewna, nawet już myślałam nad usunięciem tindera mimo golda, ale mi uciekł A są faceci co za mną latają, ale mi się coś nie podoba. No życie jest okrutne Głównie tak się obracam w tym świecie randkowym, żeby sobie zwiększyć szansę na poznanie kogoś dla kogo stracę głowę, ta osoba dla mnie i wszystko pójdzie pięknie. Ale czy kogoś takiego poznam? Tym ze świąt jestem zainteresowana, ale mam lampki, że on coś za szybko chce, a ja jeszcze nie wiem co z tego będzie z mojej strony :/

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



Gratulacje!

No właśnie ja też tego czegoś szukam, ale mam nadzieję, że nie będę tyle czekać

Dziękuję
Nie będę udawać,że było łatwo bo nie było. Było cholernie ciężko czasami. Już praktycznie byłam nastawiona,że będę sama i tyle. Dodatkowo na moją niekorzyść działał wiek i posiadanie dziecka. Często panom posiadającym dzieci ciężko było pojąć, jak można nie mieć czasu, bo jaki problem zostawić komuś dziecko albo samo w domu nawet no ale oby to już był koniec poszukiwań.
Hexiasta jest offline Zgłoś do moderatora