Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-02, 16:07   #1
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Unhappy

czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?


Witam,
ok 4 razy malowałam włosy niestety z palette nie wiem jak się uchowałam ale nie wiedziałam o ich tak złej sławie. 1 października użyłam farby ciemna czekolada wyszły praktycznie czarne i mimo że był to szampon koloryzacyjny do 24 zmyć kolor nadal sie utrzymuję. Obecnie nie wiem czy dzięki myciu w szamponie przeciwłupieżowym jak poradziła mi fryzjerka są koloru brąz-ciemny brąz i mam duże odrosty ok 5cm, mój naturalny kolor to średni jasny brąz ale przejście nie jest drastyczne. mam już dosyć tego koloru i czekania. Włosy mam nie zniszczone i lśniące. Kupiłam dziś farbę, zasugerowałam się napisem ultrautleniacz ,naturalny kasztan loreal ale po przeczytaniu ulotki w środku wiem ze mi nie wyjdzie za chiny. Jaka farba może być przejściówką z mojego obecnego koloru na wyżej wymieniony ?jest to w ogóle możliwe? a jeżeli nie to jaka farba brązowa w ogóle jest w stanie nie wyjść czarna i lekko rozjaśnić to co mam teraz na głowie. Mam 17 lat i nie duży własny budżet. bardzo proszę o pomoc, rade jestem zrezygnowana.
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując