Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 09:23   #3698
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Dzień dobry przy owsiance z masłem orzechowym i malinkami

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Kretko no co ty! Ja będe zawsze dziewica zawsze wszyscy się smieja jak to mowie Faceta pogoniłam prawie rok temu i jest mi bez niego lepiej- był taki beznadziejny, ze wole nie miec zadnego :P
A gdzie się przeprowadzacie, jesli chcesz zdradzić?
Wieczna dziewica Znajdziesz jeszcze takiego, że nie będziesz chciała jej trzymać, oj nie będziesz chciała

Do mojego rodzinnego miasta, bo tam mamy mieszkanie, możliwie większe perspektywy pracy (w Toruniu jest okropnie z pracą, zagłebie bezrobocia). Mogliśmy do TŻ-towego miasta jechać, ale tam mieszkanie jego rodzice mają pod wynajem i jakbyśmy tam zamieszkali to nie chcieliby od nas pieniędzy, a nie chcemy im zabrać źródła zarobku (nie mają na tyle pieniędzy żeby móc im zabierać).


Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Toć jeszcze studiów nie kończysz, czemu tak?
Teraz mam obronę niedługo, a magistra nie chcę robić w Toruniu, poza tym tutaj nie ma pracy, a chciałabym do niej pójść I tutaj musimy płacić za mieszkanie, a i u mnie (u TŻ-ta też) mamy mieszkania, za które płacić nie trzeba. To lepiej.


Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
kretka ale fajnie Nie sadzilam ze do tego dojdzie jak wrazenia ze spotkania? tematem rozmowy bylo SB? czy nie tylko
czekamy na wasza relacje Ciekawa jesem nooo
Nie o SB, no weź O wszystkim innym
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora