Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązer Hoola vs Bahama Mama
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-30, 22:39   #33
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Brązer Hoola vs Bahama Mama

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję za linki, swatche znalazłam, trochę poczytałam
chodziło mi bardziej o opinie kogoś, kto ma te oba pudry przed sobą i może coś więcej powiedzieć

ostatnio się szarpnęłam na Hoolę (rozważałam długi czas ten zakup i zawsze mi było szkoda) i zastanawiam się, czy warto brać ten drugi bronzer, dla mnie to spory wydatek jednak, chciałabym pomacać najpierw, a tu nie ma jak

dziwne, że żadna drogeria (nawet Douglas czy Sephora) nie mają w ofercie The Balm, przecież to tak popularna marka :x
Autorka tego bloga: http://9thprincessblog.blogspot.com/...fit-hoola.html

twierdzi że Hoola jest cieplejsza od Bahama Mama i ciemniejsza. Ale to już widać na zdjęciach Ja mam tylko Hoolę, Bahamy nie kupiłam ze względu na kiepską dostępność (do Mario miałam kawał drogi, a teraz - jak wiadomo - sieć pozamykała swoje sklepy). Może kiedyś się na nią skuszę, jak już zrealizuję inne chciejstwa

W Polsce brakuje niestety niektórych marek; ja bym się np. nie obraziła, gdyby stacjonarnie można było kupić kosmetyki NARS czy te osławione pudry Hourglass i jeszcze kilka innych rzeczy.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
A Narsa nie ma w Polszy stacjonarnie... ja mojego w mniejszym opakowaniu (3 gramy to chyba były?) dorwałam za dość dobrą cenę na bezcłówce i tam generalnie polecam go kupować. W internetach wychodzi jakoś drożej :/
Można jeszcze próbować na Truskawie, ale tam niestety nie zawsze dostępne jest to, co akurat chce się kupić i trzeba uważnie sprawdzać, czy otrzymane produkty są świeże.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując