Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązer Hoola vs Bahama Mama
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-30, 23:16   #36
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Brązer Hoola vs Bahama Mama

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
To chyba jest tak, że trzeba kupić i spróbować bo u każdego to wygląda inaczej :<
A Narsa nie ma w Polszy stacjonarnie... ja mojego w mniejszym opakowaniu (3 gramy to chyba były?) dorwałam za dość dobrą cenę na bezcłówce i tam generalnie polecam go kupować. W internetach wychodzi jakoś drożej :/
trzeba kupić wszystko
jeszcze może NYXa Taupe spróbuję
boję sie zamawiać online za takie pieniądze

jak kosmetyk jest mocno napigmentowany, to używam do niego "rzadkiego" pędzla duo-fibre i daje się wtedy leciutko zaaplikować
ja zwykle nakładam mało
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Autorka tego bloga: http://9thprincessblog.blogspot.com/...fit-hoola.html

twierdzi że Hoola jest cieplejsza od Bahama Mama i ciemniejsza.
to teraz już nic nie wiem
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
po prostu kupię coś tańszego bo do bronzerów powoli tracę cierpliwość. Już mi się nawet nie chce próbować nowych rzeczy...
ponoć bronzer (jeśli chodzi o konturowanie) najlepiej wygląda jeśli imituje naturalny cień jaki pada na naszą twarz (taki jak rzucają kości policzkowe) i trzeba szukać czegoś podobnego

ja z niższej półki używam Rimmela KWC! i jestem całkiem zadowolona (pokruszył mi się niestety, opakowanie jest do niczego, więc przesypałam do słoiczka), ale widzę, że ma skrajne opinie
kiedyś miałam ten: KWC! i był ok też (ale chyba już nie jest dostępny)

mam też Oriflame KWC!, bo kolor mi się spodobał, ale tylko kilka razy na razie go spróbowałam użyć, więc więcej niż nie powiem, ale na KWC ma same 5 i 4
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując