Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązer Hoola vs Bahama Mama
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 13:52   #50
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Brązer Hoola vs Bahama Mama

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja mam brązer Bahama mama i jestem z niego bardzo zadowolona ma piękny odcień i nadaje efekt ładnie opalonej skóry to, że faktycznie jest dość ciemny wcale nie oznacza, że na twarzy też taki jest. Ja sama też nie jestem posiadaczką zbyt ciemnej karnacji wręcz często słyszę, że jeste bardzo blada i ten bronzer super poprawia wygląd bladej cery. Wystarczy przyłożyć delikatnie pędzel do produktu on się do niego dosłownie przyklejaI delikatnie stopniować efekt na buzi
Mam blady żółty odcień cery, w tej chwili w odcieniu Vitalumiere Aqua 010 Chanel, latem pasował mi Flower Perfection 54 Bourjois (niby ciemny, a i tak latem wyglądam bardzo blado ). Gdy się chociaż lekko opalę (czyli już niedługo ) Bahama sprawdza się rewelacyjnie, w tej chwili odstawiłam ją na wieczorne wyjścia gdy chcę mocniej wykonturować twarz. I zawsze, ale to ZAWSZE jedynie dotykam (nawet nie dociskając!) pędzel. Wolę dołożyć drugą warstwę, bo gdy się rozpędzę i machnę pędzlem po powierzchni to muszę go wycierać, inaczej wyjdą przeurocze ciemne placki Ale dzięki temu jest mega wydajna w przeciwieństwie do pudrów Sephory czy Inglota. Czekoladkę też miałam, ale była dość pomarańczowa i ciemna. Fajna, ale drugi raz jej nie kupiłam. Używam pędzli z Ecotools i z Sephory.
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/


olcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując