Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Wrześniowe 2019 <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-10, 20:38   #4795
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No to my po to samo, tylko na blok porodowy sami nie wejdziemy, więc musimy się umówić z położną. W zasadzie już jesteśmy umówieni za tydzień A plan porodu mamy ze szkoły rodzenia, już ustalone co i jak
A to nie, my chcemy tylko ogólnie zobaczyć gdzie w ogóle jest porodówka i takie podstawy, dalej nas poprowadzą No i muszę dostać jakaś listę co mam wziąć do szpitala, bo na internecie nic nie ma.
Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
My właśnie po ostatnim genetycznym 1920 gram i lekarz mówi że będzie długi więc jeśli chodzi o rozmiar 56 to kupię podstawowe minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, spory chłopak

A ja dziś pół dnia spędziłam na malowaniu mebelków, które dostałam od teściowej. 2 półki, ławeczka i 2 taborety/stoliki Na początku okropnie wyzywałam, bo mi nie szło, ale na koniec to już śmigałam. Drugie malowanie to chyba z zamkniętymi oczami zrobię [emoji23]
Ale przesadziłam, nogi spuchnięte, biodra zdretwiały tak, że ich nie czuje.. Leżę już przed tv z chipsami i moimi ulubionymi batonikami ostatnio, Pawełki [emoji4] Ogólnie ich nie lubię, ale teraz to mogę jeść i jeść!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora