Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-01, 20:24   #4509
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Muszę z siebie coś wyrzucić, bo jestem wkurzona tą sytuacją;P

Kilka miesięcy temu na tinderze zapoznałam takiego gościa (obcokrajowiec mieszkający w Polsce). Spoko się pisało, przeszliśmy na instagram, ale po czasie stwierdzilam ze jednak nie widzę tej relacji, więc nawet się nie spotkaliśmy. Oczywiście mu napisalam wszystko, on zaakceptował i powiedział że jemu nie przeszkadza to absolutnie. Potem zrobiła się z tego taka wirtualna znajomość, jako że mamy ten sam zawód, więc tak czasem pisaliśmy sobie o pracy/codzienności, on mi opowiadał o jakichś swoich randkach, ja czasem jemu o swoich. No mozna by powiedzieć wirtualne koleżeństwo 😂 No I dziś taka sytuacja- napisał mi ze widzial mój profil na tinderze i zebym nie myślała że kogoś tam poznam do związku bo wszyscy faceci na tinderze są dla seksu + zebym nie szukała sobie Polaka bo to najgorszy wybór do związku. Napisałam mu, żeby nie generalizował, bo nie wszyscy tacy są, więc odpisal zebym żyła sobie w tej bańce mydlanej i dalej myslala ze sa tam uczciwi faceci ;P w końcu zablokował mnie. Jestem trochę tym faktem zdziwiona, a z drugiej strony w tak krótkim czasie można zobaczyć że ktoś ma spore problemy emocjonalne ze sobą :P
Potajemnie liczył, że jednak Cię urobi i będziesz chciała się z nim spotkać, a jak zobaczył Cię na tinderze to nadzieja mu opadła

Przypomniałaś mi moją historię Ale to nie tinder. Kiedyś spotykałam się z kimś bez zobowiązań, ale mi się znudziło i ucięłam tą relację. Typ miał do mnie problem o to Do tego teksty, że jego byłe panny do łóżka się w nim zakochiwały, a czemu ja nie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, filozofia i podejscie do zycia macie podobne, ale rozmowy powierzchowne? Troche mi sie to rozmija. Uzywanie tych samych sformuowan nie wiem jak moze byc wielkim minusem 🤷☠♀️ ale co do wygladu, wszystko zalezy jak bardzo nie w twoim guscie, czy takie 6/10 czy 1/10. Pamietaj ze zdjecia czesto nie oddaja w 100% wizerunku.
A przede wszystkim chyba nie istnieje opcja, by znalezc kogos kto bedzie mial same plusy i calkowicie wpisze sie w nasze oczekiwania.
Ja bym sie spotkala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie marnowała czasu, bo mam go mało. Jasne, nikt nie jest bez minusów, ale jak autorka ma taki mętlik w głowie, że musi się rozpisywać o tym na forum to moim zdaniem marne szanse, że się tym facetem zauroczy. Ale niech robi jak uważa Może ja się mylę.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora