Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 14:28   #20
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Podpisuję się pod Kindlem <3 na początku miałam classica, a później kupiłam ten z podświetleniem i to też były bardzo dobrze wydane pieniądze


Zazdroszczę mieszkań i zmywarek też czuję, że bym była zadowolona za to u mnie karnety fitness to były najbardziej zmarnowane pieniądze

Mój top hit "wydatek" (20zł bo w szmateksie ) spódnica z kieszeniami ludzkość nie wymyśliła wspanialszej rzeczy.

I jeszcze wąż zbożowy, kupiony dość impulsywnie (jak na mnie), pod namową TŻ. Strasznie mnie cieszy i uwielbiam go, chociaż jest nieśmiały i niezbyt interaktywny

Nie wydałam na to sama pieniędzy, ale poprosiłam o to na prezent - komplet dwóch drogich, porządnych noży do kuchni. Jeden duży, taki typu "szef kuchni" i jeden zwykły, mały. Wcześniej miałam pierdyliardy różnych noży kupowanych tu i ówdzie, w Ikei i różnych takich, albo jakieś komplety. Odkąd mam dwa porządne noże w zasadzie pozbyłam się wszystkich innych, ostały mi się jeszcze jakieś dwa dodatkowe do steków. Mam je od lat, świetnie trzymają ostrość i sprawiają, że gotowanie to czysta przyjemność.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując