Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-30, 08:37   #1
naayHalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1

Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.


Cześć. Głupio mi tak pisać, ale już sama nie wiem co mam zrobić. Od paru miesięcy spotykam się z chłopakiem. Na samym początku jak wszędzie było fajnie,kolorowo. Po pewnym czasie gdy pokłóciłam się z mamą to wyżyłam się na nim i dopiero na drugi dzień przeprosiłam go i powiedziałam o co chodziło, pokłóciliśmy się o to, że nie powiedziałam odrazu o co chodzi i zerwaliśmy kontakt. Po 3 tygodniach znów się odezwał ,przyjechał porozmawiać i powiedział, że zależy mu na mnie, że cały czas myślał o mnie, znów było wszystko okej, tydzień temu pojechałam do niego poznać jego rodziców i od przedwczoraj Bóg wie o co chodzi, przestał ze mną normalnie rozmawiać, odpisywał tylko zdawkowo. Chciałam się z nim spotkać to nie bo ja inne plany, dziś też pytam się czy znajdzie dla mnie czas to też odpisał, że nie bo ma inne plany. Gdy spytałam się go o co chodzi bo nic nie rozumiem z jego zachowania i czuję się jakby miał mnie gdzieś to odpisał że mam czuć co chcę o mieć w dupie tak jak on ma. Już sama nie wiem co mam robić bo naprawdę bardzo go polubiłam i myślałam, że w końcu trafiłam na fajnego chłopaka !
naayHalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując