Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-07, 15:04   #69
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Bzdura. Jesteśmy państwem słowiańskim.
No, a kiedyś z neandertalczykami się mieszaliśmy. Teraz jesteśmy w UE. Co powiesz o Czechach, gdzie zalegalizowane są od ponad 10 lat związki partnerskie i ponad połowa społeczeństwa popiera legalizację małżeństw? Poza tym omijasz to, co najważniejsze:
- napisałeś, że nie uznajesz przytoczonych badań, więc pytam, jakie znalazłeś w nich błędy, że odrzucasz ich wiarygodność?
- napisałeś, że jest tak samo dużo badań potwierdzających rzekomą szkodliwość wychowywania dzieci przez parę gejów lub lesbijek, co temu przeczących, ja podałem bibliografię - gdzie Twoja? dodam od razu, że takowej nie ma, bo żadne szanujące się czasopismo naukowe nie opublikuje badań niepoprawnych metodologicznie, w skrócie: zakłamujących rzeczywistość.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
W historii mamy również wiele innych rzeczy, nie tylko ludobójstwa gejów
No ale dyskutujemy teraz o tym, że Twoje poglądy przyczyniły się do ludobójstwa gejów. Nie rozumiem jak naród Polaków, który doświadczył ludobójstwa ogólnie, może nie pojmować tak ważnych rzeczy, być tak nieświadomy historii i społeczeństwa?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie może nie ma nic obrzydliwego.
Dla mnie i owszem.
No to pytam, co jest dla Ciebie w tym obrzydliwego?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując