Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-11, 21:07   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
coz facet tak samo jak kobieta może pomyslec o zabezpieczeniu się , a jak faceci nie zakladaja prezerwatyw to przerzucają odpowiedzialność na partnerke i jej ufaja to co zrobić....mogl sobie podwiazac jak taki był niegotowy
jak dla mnie i tak na kobiecie spoczywa o wiele wieksza odpowiedzialność za dziecko niż na facecie ,facet ostatecznioe straci tylko kase i się odezwie jak dziecko odchowane i wielki tata. Ja tu bym się nie zalowala egoisty i dupka przez duże D .Ja nie wiem czy moje dziecko chciałabym pokazac taki antywzor meskosci, bo ile z matka mogl nie być, to wypiac się na własne dziecko to cos karygodnego., Faktycznie to jest slabe, ze facet nie może przeprowadzić aborcji, ale w sumie tez nie rodzi, nie karmi, nie znosi objawow ciązy i się może obudzić po wielu latach....ja bym się nie zalowala faceta. Pewnie sumienie go ruszylo kiedy koledzy zaczeli mieć dzieci, rodziny. Być może dorosl, ale ludzie o tak skrajnej postawie się raczej nie zmieniają...nie widze w nim dobrego ojca...
Jak można całkowicie nie wziąć odpowiedzialności za swoje dziecko to jakiś absurd. Ja bym chyba nie wierzyla w dobre intencje takiej osoby. Facet zrobil cos najgorszego dla mnie co może zrobić facet pokazując ,ze jest dupkiem, zostawić kobiete w ciąży i odciąć się od dziecka.
Dla mnie taki facet to nie facet.
absolutnie sie z toba nie zgadzam
wpadki sie zdarzaja i faceta i kobieta zdarzaja sie im razem z ich wlasnej glupoty
jesli kobieta nie chce takiego dziecka z wpadki to je usuwa i nikt nie ma prawa komentowac jej decyzji czy jej oceniac a jak facet nie chce dziecka to jest krytykowany i wyzywany od dupka
on tej ciazy nie chcial a nie mial wplywu na to co sie z nia stanie bo to autorka decydowala i ja go rozumiem ze nie chcial sie tym dzieckiem interesowac tak samo jak ja bym nie chciala donosic ciazy ktorej nie chcialam
pytasz jak mozna sie calkowicie odciac ?no mozna.ja gdybym urodzila uposledzone dziecko rowniez bym sie od niego odciela ,nie jestem gotowa na takie poswiecenie i nie chcialabym czescia jego zycia to poprostu nie moj swiat.pewnie musialabm placic alimenty i on tez te alimenty placil

Cytat:
Napisane przez Sarenkalesna Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem bo pierw piszesz że go rozumiesz go a potem że jednak może zrozumiał błąd to jak w końcu? Uważam mimo wszytko moralnie za nie właściwe jego zachowanie mimo że nie było planowane.Matki często oddają z miłości dla dobra dziecka a jego postawa wcale dziecku nie pomogła.

Nie jestem wstanie przewidzieć jego intencji tym bardziej że tyle lat mineło a ludzie się zmieniają nie koniecznie na lepsze.

Może mam mało zrozumienia ale ja nie rozumiem jego postawy wcześniejszej tym bardziej że nic nie stało na przeszkodzie.[COLOR="Silver"]
rozumiem go ze nie chcial tego dziecka i dlatego z toba nie zostal aby je wychowywac poprostu nie planowal zycia z toba nie planowal bycia ojcem
co rozumiem przez stwierdzenie ze popelnil blad?
nie popelnil bledu w moim odczuciu ale w swoim wlasnym ,czasamy zmieniaja nam sie poglady moze wowczas kiedy cie zostawil nie byl na to gotowy a dzis uwaza ze to byl blad ze nie poznal swojego dziecka to dokladnie mialam na mysli a nie to ze ja oceniam jego zachowanie jako blad

mowisz ze matki oddaja dzieci z milosci??dobre sobie ,oddaja bo ich nie chca a teoria o milosci jest tylko wymowka zeby jakos z tego wyjsc z twarza bo jak to matka oddaje bo nie chce?!bo nie planowala i nie kocha?
tak matki oddaja swoje dzieci bo ich nie planowaly i ich nie chca ,nie chca brac za nie odpowiedzialnosci,utrzymy wac je i utrudniac sobie zycie i sa bohaterkami bo urodzily i oddalu"z milosci" a facet ktory nie chce zajmowac sie dzieckiem z braku milosci to c.uj zlamany
podwojne standardy

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-11-11 o 21:12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując