Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 21:29   #24
Sarenkalesna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 126
Dot.: Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87323997]absolutnie sie z toba nie zgadzam
wpadki sie zdarzaja i faceta i kobieta zdarzaja sie im razem z ich wlasnej glupoty
jesli kobieta nie chce takiego dziecka z wpadki to je usuwa i nikt nie ma prawa komentowac jej decyzji czy jej oceniac a jak facet nie chce dziecka to jest krytykowany i wyzywany od dupka
on tej ciazy nie chcial a nie mial wplywu na to co sie z nia stanie bo to autorka decydowala i ja go rozumiem ze nie chcial sie tym dzieckiem interesowac tak samo jak ja bym nie chciala donosic ciazy ktorej nie chcialam
pytasz jak mozna sie calkowicie odciac ?no mozna.ja gdybym urodzila uposledzone dziecko rowniez bym sie od niego odciela ,nie jestem gotowa na takie poswiecenie i nie chcialabym czescia jego zycia to poprostu nie moj swiat.pewnie musialabm placic alimenty i on tez te alimenty placil


rozumiem go ze nie chcial tego dziecka i dlatego z toba nie zostal aby je wychowywac poprostu nie planowal zycia z toba nie planowal bycia ojcem
co rozumiem przez stwierdzenie ze popelnil blad?
nie popelnil bledu w moim odczuciu ale w swoim wlasnym ,czasamy zmieniaja nam sie poglady moze wowczas kiedy cie zostawil nie byl na to gotowy a dzis uwaza ze to byl blad ze nie poznal swojego dziecka to dokladnie mialam na mysli a nie to ze ja oceniam jego zachowanie jako blad

mowisz ze matki oddaja dzieci z milosci??dobre sobie ,oddaja bo ich nie chca a teoria o milosci jest tylko wymowka zeby jakos z tego wyjsc z twarza bo jak to matka oddaje bo nie chce?!bo nie planowala i nie kocha?
tak matki oddaja swoje dzieci bo ich nie planowaly i ich nie chca ,nie chca brac za nie odpowiedzialnosci,utrzymy wac je i utrudniac sobie zycie i sa bohaterkami bo urodzily i oddalu"z milosci" a facet ktory nie chce zajmowac sie dzieckiem z braku milosci to c.uj zlamany
podwojne standardy[/QUOTE]

No ja mam takie samo zdanie jak dekko. Ja takich decyzji nie rozumiem i tyle dlatego jego decyzji nie uważam jako neutralnej oceniam to od strony moralnej.Mógł nie chcieć być akurat w tym momencie ojcem ale odszedł nagle i co przestał mnie kochać w jednej chwili?Tak chyba się nie zachowuje ktoś kto kocha na prawdę. Jak widać nikt nie musi się ze mną zgadzać.Swoją drogą czy chore czy nie dlaczego miałabym nie pokochać.?Trochę to słabe że ze względu na stan zdrowie kogoś byś pokochała lub nie.

Trochę teraz już odbiegamy od tematu i zaraz zaczniemy pisać całkiem o czym innym.

Edytowane przez Sarenkalesna
Czas edycji: 2019-11-11 o 21:32
Sarenkalesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując