Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 16:10   #932
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Ciąża mimo tabletek anty?

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
eeee ... ok robcie jak chcecie ale takie osoby jak ja troche smieszy podejscie innych. tabletki + przerywany? albo + gumki? a po co ? ehh... i pewnie wyjdzie na to ze ja mam nierozsadne podejscie bo oprocz tabletek nie sosuje zadnej innych pomocniczej metody.
Nie mam już nastu lat i taka tępa z fizjologii też nie jestem, ale jak się naczytałam i nasłuchałam rewelacji, też spanikowałam. W każdym razie - nie bez powodu powtarza się do bólu, że pigułki wymagają samodyscypliny. Natomiast przerażenie mnie ogarnia jak czytam wątki na różnych forach (a się naczytałam ) - dziewczyny wręcz notorycznie nie czytają ulotek lub znają je tylko mniej więcej (z naciskiem na mniej). To widać nawet po zadawanych pytaniach. Mało tego - rozumiem, że raz na jakiś czas można zapomnieć łyknąć tabletkę o czasie. Bywają takie dni, że no może się tak zdarzyć. I to jeszcze nie jest tragedia, jak się wie, co potem robić. Ale pojąć nie mogę, jak można zgubić 1 czy 2 pigułki?! To co się z nimi robi w drodze między palcami a jamą gębową?! I wcale się nie dziwę, że dziewczyny wpadają (chociaż z tego co wiem, to tych wpadek wynikających z błędów też nie jest tak dużo), a potem gadają, że "brały idealnie, regularnie, co do 5 minut". Wcale nie jestem fanką tabsów, ani tym bardziej koncernów farmaceutychnych, ale takiej ignorancji, a czasami zakłamania, nie lubię.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując