Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 09:26   #82
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ej... ale u mnie to się samo nie robi Pisałam Wam kiedyś ile mam zabawy z włosami, aby doprowadzić ich do takiego wyglądu. Chcesz, to Ci coś sprzedam - i innym zainteresowanym. Słyszałyście może o laminowaniu włosów? Jestem właśnie po pierwszym takim... domowym zabiegu. Przepis: duża łyżka żelatyny, 3 łyżki gorącej wody (wrzątku). Rozpuścić dokładnie żelatynę, potem odcedzić jeszcze przez sitko. Pomieszać z ulubioną maską do włosów (tak, żeby starczyło na pokrycie całych włosów). Nałożyć na włosy, na to folię i na to jeszcze ręcznik. Pół godziny potrzymać, spłukać. Dalej pielęgnacja jak zazwyczaj lubicie - odżywki bez spłukiwania, pianka, żel itp...
Jak to dziś spłukiwałam, to stwierdziłam, że moje włosy nigdy nie były tak miękkie i gładkie! (mokre) teraz schną Przed tym zabiegiem oczywiście umyłam włosy szamponem, bo zazwyczaj do odżywką myję.
Właśnie wczoraj natknęłam się na ten wątek ale niestety odradzają tam laminowanie na przesuszonych włosach..

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@benek - Właśnie wiem, że samo Ci się nie robi i podziwiam Twoją cierpliwość oraz zazdroszczę dobrej organizacji czasu :P
O laminowaniu przed momentem czytałam na wątku dla kręconych (jak również o, jak to było, harmonijkowaniu? Czy coś. Również nie wiem, co to) - i miałam na twarzy -> o.O <- takie coś. Ja dotąd włosy po prostu, yyy, no, myłam

Dziś robię dzień gospodarczy w takim razie. Tyle, że raz na ruski rok mi sie trafia okazja.
Albo może pora zacząć zarządzać czasem, jak mnie na studiach ostatnio uczyli

@DoDoo - dzięki, Słońce. Też trzymam, to już razem cztery kciuki, musi zadziałać! ;p
Ja dodatkowo te od stópek też trzymam
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora