Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 09:30   #83
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@benek - Właśnie wiem, że samo Ci się nie robi i podziwiam Twoją cierpliwość oraz zazdroszczę dobrej organizacji czasu :P
O laminowaniu przed momentem czytałam na wątku dla kręconych (jak również o, jak to było, harmonijkowaniu? Czy coś. Również nie wiem, co to) - i miałam na twarzy -> o.O <- takie coś. Ja dotąd włosy po prostu, yyy, no, myłam

Dziś robię dzień gospodarczy w takim razie. Tyle, że raz na ruski rok mi sie trafia okazja.
Albo może pora zacząć zarządzać czasem, jak mnie na studiach ostatnio uczyli

@DoDoo - dzięki, Słońce. Też trzymam, to już razem cztery kciuki, musi zadziałać! ;p
Harmonijkowanie - włosy mokre, głowa w dół, i ugniatasz loki (przygniatasz) do skóry głowy ale otwartą ręką. Ugniatanie - tak samo, tylko na koniec zaciskasz je garścią. Laminowanie też z wątku loczkowego wzięłam
No właśnie loki takie są, że nie wystarczy tylko myć, żeby ładnie wyglądały.
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj natknęłam się na ten wątek ale niestety odradzają tam laminowanie na przesuszonych włosach..[COLOR="Silver"]
O... dziwne Ja mam suche włosy - wiadomo, loki i jeszcze na dodatek farbowane. No nic. Muszę poczekać aż wyschną, żeby coś więcej powiedzieć o tej metodzie.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora