Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paradise Hotel
Wątek: Paradise Hotel
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 12:21   #20
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Zaczęło się niezbyt zachęcająco, nie wiem czy przebije to oglądalność LI.

Po pierwsze, ludzie są jacyś obłąkani. Wszyscy gadają tylko o kasie, widać, ze przyszli tylko zgarnąć sumkę.
Po drugie, sztuczne cycki, napompowane usta, mocne makijaże.. czy do takich programów nie mogą wziąć NORMALNYCH ludzi " z ulicy" ?
Po trzecie, koleś, który mówi, że nie będzie mówił ile miał partnerek seksualnych, bo mogłoby to źle wpłynąć na jego udział, na samym wstępie jest skreślony. Serio, takich informacji nie można zatrzymać dla siebie? Dla mnie to taka męska ku**a, która r*cha wszystko co się rusza.

Najnormalniejszym uczestnikiem wydaje mi się narazie Łukasz, chociaż jest dla mnie zbyt mało męski - takie ciepłe kluchy, totalnie nie w moim guście. Ale chociaż sprawia wrażenie, osoby, która ma rozum i go używa. Maciek też całkiem spoko.

Jeśli chodzi o uczestniczki, polubiłam Olę, jakoś najbardziej naturalna z wszystkich.

Jak oglądałam LI, jakoś od razu fajnie się patrzyło. Do Paradise mam mieszane uczucia, narazie.

A Klaudia wcale się nie sprawdzila, nie nadaje się do prowadzenia.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując