Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2019 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-25, 17:46   #4171
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczki 2019 cz.5

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;87879227]Czyli z tym hsg nie jest tak łatwo :/ A powiedz jaki koszt prywatnie?



Ja te z allegro robiłam i w sumie coś tam wychodziło. Z domowego laboratorium mam w domu, ale w tym cyklu nie robiłam, bo jakoś nie było sposobności. Więc nie wiem które lepsze.
Obym w tym cyklu zaszła i nie musiała tego sprawdzać

Temperaturę najlepiej mierzyć od początku cyklu, bo wtedy wiesz jakie temperatury są dla Ciebie niskie a jakie wysokie
A teraz jeśli czekasz na @ to co najwyżej jeśli uda Ci się zauważyć spadek (chociaż jak nie mierzylas temperatury to nie wiadomo co dla Ciebie jest spadkiem) to będziesz mogła spodziewać się okresu.
Ja bym teraz odpuściła.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Właśnie jakoś najbardziej mam zaufanie do tych z DL, więc ewentualnie ich sobie domowie
To odpuszczę narazie mierzenie temp i poczekam na @. Mam nadzieję że przyjdzie sama bo zaobserwowalam taki śluz jaki mam zazwyczaj przed @. No ale czekam do środy góra czwartku.
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hmm ja mialam te domowe laboratorium z rosmana i one były według mnie lepsze niż Allegrowe tzn kreski przy owu były mocne grube a te z allegro też miałam ale kreski były blade a najbardziej testowa. Ale jak chcesz robic kilka w dzień to zamów bo bardziej się opłacają [emoji4]

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
W poprzednich cs robiłam tylko dwa dziennie i to w godzinach wieczornych. Teraz chyba nawet nie mialabym jak robić kilku dziennie no bo w pracy trochę nie bardzo 🤣
Bardziej chodzi o to że ja mam cykle nieregularne i muszę dłużej robić te testy żeby wyłapać owu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora