Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wasi bliscy zareagowali na ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-29, 18:58   #47
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jak wasi bliscy zareagowali na ciążę?

Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
jakie tu ludzie pisza bajki i glupoty dla naiwnych. dobrze,ze chociaz ostatnia pani jestszczera mimo ,ze to smutne i przykre. bardzo dobrze, ze sobie poradzilas i udowodnilas rodzica, ze sie myla. podejrzewam, ze wiekszosc lapie rodzin dola i f acetow tez, ale co maja mowic innego. w duchu pewnie klna na czym swiat stoi i zaluja, ze juz teraz szczegolnie jak sa mlodzi. pozniej jaks ie oswoja z mysla, to robia dobra mine do zlej gry i sie powoli oswajaja, ze niby jakos to bedzie do rozwodu. przy zonie czy narzeczonej,to kazdy gra, ze mu niby zalezy.
Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
pewnie, ze nie wszyscy,ale co 2 hehe,no i mezowie lub narzecz.sie zastanawiaja czy to napewno ich dziecko
Ale Ty masz straszne życie... Współczuję.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14497216]No to na odczepnego poprosiłam lubego, by mi kupił, wracam z pracy, poszłam do łazienki, robię test i nagle się drę "te, jestem w ciąży! [/QUOTE]
Jesteś niesamowita.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując