Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-06, 19:13   #67
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jedensta czesc ,jak jakas brazylijska telenowela
I niech się ciągnie
Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwszy raz poczulam Jesienny chlodek i klimat ,na balkonie u mnie tez juz jesiennie ,po wakacjach musialam powyrzucac zeschle roslinny i przynioslam kilka nowych u ogrodnika juz wszystko typowo jesienne bylo
U mnie zakwitły wrzosy, ale jeszcze dokupię. Mam miejsca w ogrodzie, gdzie ziemia ma kwaśne pH i fajnie rosną. Kupiłam marcinki, zakwitły astry...
Mam w planach dokupienia marcinków i chryzantem. Pomyślę nad klonem palmowym małym... W ogóle zastanawiam się nad posadzeniem klonu... Kiedyś myślałam, że mam hektary, ale jak zaczęłam kupować rośliny, to jednak tak różowo nie jest
Zbieram się do robienia porządku w warzywniku
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Cudne zdjęcia [emoji7]

Lekko odbiegnę od tematu, ale mamy tu właścicieli psów, może ktoś poleci jakiś dobry grzebień/szczotkę dla krótkowłosych psów ? Kurde, zgubiłam nasz stary grzebień, a potrzebuję na gwałt ! Pieseł się wściekł z tym gubieniem sierści, idzie zima! [emoji1787][emoji16][emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polecam furminator.
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

U mnie dziś też ciepło, ale do 30 stopni to na szczęście jeszcze kawałek Zrobiło się okropnie duszno, chwilę pogrzmiało i popadało. W sumie to szłam z psem do parku o 6.40 - na sukienkę narzuciłam kurtkę jeansową i trochę za ciepło mi było. Na takie prawdziwie jesienne poranki trzeba chyba jeszcze trochę poczekać
U mnie pogoda w kratkę... Raz grzeje, raz leje i rób co chcesz. Wczoraj rano się opalałam, ledwo wróciłam z psem z parku- oberwanie chmury... Zdarza się, że rano jest 8*, więc ten chłód czuć... Teraz też, 13* i temperatura spada...

Kocica za mną nerki mi wygrzewa Ona w ogóle od dłuższego czasu śpi tylko na mnie Muszę jej kupić taka budkę albo zacząć palić w piecu
[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88120663]Co do pająków to u mnie tak samo pełno. Poszliśmy się przejść do lasu i co rusz pajęczyny z bestią na środku ��â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Babie lato się zbliża A teraz wszystkie robactwo będzie się pchało do domu. Ja mam nad jednym oknem w kuchni gniazdo os...

Bossska_Nat Super psiak Moja jest po mamie border collie blue merle, a tata to wyżeł niemiecki krótkowłosy 15 stycznia skończy 3 lata.
1 sierpnia mojej ciotce odszedł 4 letni border c. Miał chłoniaka, leczyli, jeździli do Wrocławia na chemię, ale nic nie pomogło... W piątek byli w Poznaniu i kupili szczeniaka Ciotka ma chyba jeszcze 3 czy 4 inne psy- przygarnięte.

A to moja Scarlett.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (4).jpg (153,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (5).jpg (109,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (6).JPG (188,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (7).JPG (209,0 KB, 56 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora