Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwietniówki 2019 - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-12, 08:27   #47
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku!


Ja jem cały czas, tyle że z Pregny przeszłam na Symvital Mama. Po ostatnim usg dzidziuś jest raczej średniakiem w normie. W pierwszej ciąży jadłam suple cały czas i synek urodził się 57cm i 3,5kg. Także nie był jakimś koksem po tych suplach [emoji14]

Od dwóch dni chciałam Wam zadać zagadkę:

Zakup jakiej rzeczy najbardziej cieszy trzydziestolatków?
Kołdra 220x200

W końcu kupiliśmy sobie dużą kołderkę, bo nie dość, że zamieniliśmy się miejscami na łóżku, to jeszcze przez to, że młoda mnie kopie na prawym boku, muszę leżeć na lewym i stykamy się pupkami. Więc wiało po plecach. TŻ mnie ciągle przykrywał albo ja mu kradłam kołderkę. Ale problem z głowy. Tylko teraz nie mogę dokopać się do TŻ przez te fałdy
My mamy 2 kołdry, nie mogłabym z kimkolwiek dzielić kołdry bo ja się zawsze owijam jak się wyprowadza łam z domu, żeby mieszkać z Tz i kupowałam 2 kołdry to moja mama "taka młoda dziewczyna i będzie z chłopakiem spać pod osobna kołdrą?" [emoji23]
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Haha, właśnie rano o tym myślałam: dobrze, że mamy dwie kołdry [emoji3] Spaliśmy pod jedną, ale zaczęło się podbieranie, odkrywanie i małe nocne wojenki, więc stwierdziłam, że wezmę sobie osobną. i tym sposobem mamy łącznie 3 metry kołdry [emoji23] I nastał pokój ☺
Nie biorę żadnych suplementów, bo mi było po nich niedobrze [emoji53]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałaś niedawno? Bo jak miałam wymioty i mdlosci to też mi wzmagaly i odpuszczalam, ale teraz jak po obiedzie zazyje jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora