Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-02, 19:29   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
Ćwicząc na siłowni zrzuca się z całego ciała chyba by budować nowe. Ważne są ćwiczenia + dieta. Niedługo chce zacząć siłownie i na razie chciałam zapytać o to czy ćwicząc zrzuce z cycków?
Mam rozmiar 75B i nie chciałaby mieć mniejszego ale rozumiem, że coś kosztem czegoś i będzie trzeba coś poświęcić.

Piersi to tkanka tłuszczowa. Jeśli z nich zrzucę to czy będę mogła znowu to nadrobić i mieć znów piersi w moim rozmiarze na przykład B75 czy już nie?
To jest dość nieprzewidywalne i złożone.
Trudno określić co konkretnie się stanie z Twoim biustem, bo nie określasz jasnych celów.
Jak chcesz zrzucić tylko tłuszcz bez budowania masy ( spoko, u kobiet to raczej bardzo korzystna kosmetyka ciała a nie „ na Pudziana” bo estrogeny bardzo blokują rozwój masy mięśniowej a przeciętna niećwicząca kobieta ma jej na ogół spory niedobór) , to jednak ciśnij długodystansowe cardio.
Wtedy niestety biust poleci.

Jeśli chcesz modelować całą sylwetkę , to faktycznie siłownia to dobry kierunek, a dobrze ułożony długofalowy plan, raczej nie zakłada potrzeby takiego odtłuszczania , ze aż biust rozmiaru B poleci.

Oraz. Cierpliwe nabudowywanie mięśni klatki piersiowej, bardzo korzystnie wpływa na wygląd biustów niewielkiego rozmiaru. Po paru latach biust może wyglądać optycznie dużo lepiej i na trochę większy i jędrniejszy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując