Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-12, 07:57   #1365
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Ja już chyba niedowidzę... mogłaś napisać że koper co ci szkodziło


Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dziękuję Fajny przepis.
U nas dziś spaghetti z duszonym w śmietanie szpinakiem, czosnkiem i mozzarellą.
Oj bramy mega pysznie. Szpinak smietana i mozzarella

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla was !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Damdalena mnie sie tez Klara bardzo podoba Ale nam do nazwiska nie pasuje , i jeszcze mi się kojarzy. Z Lewandowska [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Oo gratulacje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Tal z sokiem to super patent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Mniam !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki Lulka. Niespodziewanie noc była cudowna . Cała przespana... od 19 do 5 oj dawno dawno tyle nie spałam...

Co te imiona i ciasta Jagoda Jagodzianka
Albo Karolina ja tam lubie moje imię i to bardzo . Rodzice mi właściwie wybrali...


Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziś ryba, smażona żeby córka zjadla, puree z dużą ilością koperku, surówka z selera i jabłka.
I jeszcze, makaron ze świeżym szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi, czosnkiem, curry i parmezanem z odrobiną śmietany.

Pelagia gratuluję silnej woli


Damdalena alez Ty masz pomysłów na dania! Chciałabym tak.
Zosia piękne imię, nie wiem jednak czy minął już szał na nie? Chyba że Ci nie przeszkadza. Ja wybrałam bardzo oryginalne imię dla syna. Córka ma dość popularne i niestety nie jestem zadowolona z wyboru, nie z powodu popularności, tylko po prostu, nie podoba mi się do końca.Zdrowia! Podobno trzeba około 30 infekcji Nie zawodzisz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co 30 infekcji . No to chyba przechodzimy siódma a mały ma dopiero 14 miesiecy . Ale serio wszystko sie zaczęło jak poszedł do żłobka . Co weekend przynosi jakies paskudztwo.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To ja chyba przez zime te Twoje 8 kg znalazlam


---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Słuchajcie podajcie mi ten przepis na sałatkę z ziemniaków burakow i śledzi??? Tak to robicie? Mieszacie czy wartsowow i jak sie kroi??? Chciałabym dzis zrobic
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora