Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-20, 12:41   #15
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?

W internecie naczytasz się przede wszystkim strasznych historii o porodach, podobnie kobiety w swoim gronie jakos chętniej dzielą się makabreskami, które przeżyły na sali porodowej. Mam wrażenie, że te, które miały normalne porody bez sieki nie dzielą się tak chętnie swoimi wrazeniami, bo nie czują potrzeby.

Niestety żaden lekarz ci nie zagwarantuje, że twój poród będzie bezproblemowy, jeśli panicznie się boisz porodu naturalnego to zapłać za cesarkę. Co cię obchodzi zdanie innych ludzi? Z czysto medycznego punktu widzenia poród naturalny jest lepszy i dla dziecka i dla matki, pod warunkiem oczywiście, że nie wystąpią żadne komplikacje - a tego nikt niestety nie zagwarantuje. Z cesarką zresztą podobnie. Mam dwie znajome, które miały cesarki i nie chcą już więcej dzieci. Jednej musieli 3 razy brzuch otwierać, bo coś tam jej się robiło, drugiej nie zadziałało znieczulenie tak jak powinno i musieli jej na stole dokładać szybko, bo okazało się, że częściowo czuje co jej robią

A jeśli tak cie obchodzi zdanie innych osób to zawsze możesz powiedzieć, że miałas wskazania do cesarki typu małowodzie czy dziecko ułożone pośladkowo itp. W prywatnych szpitalach podobno prowadzą już też porody naturalne, zawsze mozesz powiedziec ze sie umowilas na naturalny, a skonczyl sie cesarka i tyle.


Btw ja np dla odmiany nasłuchałam się sporo o tym jaka ja głupia byłam że rodziłam naturalnie hitem był tekst, że mogłam nie być taką egoistką tylko pomyśleć też o mężu
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2018-09-20 o 12:43
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując