Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-20, 19:20   #27
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?

Cytat:
Napisane przez Justyna034 Pokaż wiadomość
Generalnie to w ciazy aktualnie nie jestem, ale bym chciała byc i staram się w miare zaplanowac to , znac wszystkie za i przeciw.



Natomiast tez zdaje sobie sprawe, ze cesarka to jest powazna operacja po ktorej kobieta dluzej dochodzi do siebie niz po porodzie naturalnym, jednak i tak przeraza mnie fakt porodu naturalnego. Mam pare kolezanek z pracy ktore rodziły naturalnie i miały fatalne doswiadczenia z poloznymi oraz lekarzami ( np. naciecie krocza bez poinformowania oraz zgody, proba porodu naturalnego " na siłę" po czym cesarka na szybko bo jednak miednica za waska a dziecko za duże..), i maja podejscie " nigdy wiecej dzieci".



Jesli moge spytac to co ciebie skłoniło ze w czasie ciazy zmieniłas zdanie? I dlaczego na poczatku brałas pod uwage tylko cesarke?
To nie jest tak że po CC dłużej się dochodzi do siebie. To nie jest reguła. Zarówno po sn jak i po CC możesz mieć dolegliwości do końca życia.

To dowiedz się jaki szpital wybrały koleżanki i wybierz inny. Skoro zrobiono coś bez ich zgody to dlaczego nie pisały skargi?

Ja też chciałam CC. Prowadze ciążę w prywatnym szpitalu i wybrałam lekarkę która również uważa że kobieta powinna mieć wybór, a więc tnie na życzenie. Zmieniło mi się. Wybieram sn prywatnie bo państwowo nie ma możliwości znieczulenia. Jednak pamiętaj że w Polsce nie ma wyboru. Zresztą w wielu krajach go nie ma(w większości?)

Generalnie nie rozmawiaj z koleżankami które prześcigaja się w konkursie "ja mialam gorzej". Poczytaj pozytywne i obiektywne relacje i rozmawiaj z lekarzami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując