Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-24, 19:15   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Żyjemy!

Co Cię do nas sprowadza, obstawiam, że studia?
Tak, trafiłaś, choć studia i nie tylko studia (szukam pracy w social media bądź szeroko rozumianych finansach, albo w branży turystycznej; a w sumie interesuje mnie każda, ciekawa forma pracy) Muszę przyznać, że jeszcze miesiąc temu było mi smutno, że jednak Katowice a nie Wrocław (zabrakło mi pkt na egz wstępnym - idę na studnia II stopnia), ale teraz naprawdę polubiłam tę myśl, że to jednak Katowice. W sumie ciekawszej okolicy nie mogłam sobie wymarzyć Wcześniej byłam kilkanaście razy w Katowicach czy sąsiadujących miastach, m. in. na Off Festivalu, nieodłącznym elementem moich wizji Katowic KIEDYŚ (jak to brzmi, przyjeżdżam tu gdzieś od 5 lat) są koksowniki na Rynku zimą, ale widzę, że centrum się mocno zmienia i Rynek będzie betonową dżunglą - chociaż równą

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
okolice ale zawsze coś :P

Ps Galeria Katowicka = Rossmann + Hebe + Natura nie mogłam się powstrzymać
A ładnie tam chociaż u Was?
Mam ambitne w plany spędzać co drugi weekend w podróży po okolicach i dalszych okolicach
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując