Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-26, 13:14   #4732
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Noilla Pokaż wiadomość
Widzę, że dyskusja toczyła się wokół mojego ulubionego serum na okolice oczu i naczynka z BU. Podzielę się moimi doświadczeniami, bo w internecie krążą niekiedy opinie, że ono nie działa. Myślę, że jest to dla niego krzywdzące, bo działa i to świetnie, tylko przy odpowiednim stosowaniu.
Stosuję je już od ponad siedmiu lat, codziennie rano i wieczorem, więc myślę, że mam z nim już niezłe doświadczenie. Miałam czasami "skoki w bok" z innymi markami, ale najdalej po paru tygodniach wracałam do tego serum - bez niego pojawiało się wysuszenie, utrata elastyczności. Dramat i trzeba było wracać. Jestem już po trzydziestce, mam już spore zmarszczki na twarzy, ale skóra pod oczami jest gładziutka jak pupa niemowlaka - więc coś tu musi być na rzeczy. Prawda, że serum nie działa najszybciej, ale przy regularnym stosowaniu efekt utrzymuje się długofalowo. Na pierwsze efekty trzeba czekać tak ok. 8 tygodni, jak napisano na stronie. I to jest prawda. Trzeba też używać go rano i wieczorem, raz dziennie to za mało i nie zadziała. Na jedno użycie używam dwie krople z pipety. Całkowicie wystarcza, bo ważniejsza jest tu regularność niż ilość. Na serum trzeba nałożyć jeszcze jakiś krem albo żel hialuronowy z BU plus krem. Teraz nakładam krem sensum mare i uważam, że z żelem hialuronowym z pantenolem/peptydami jest to trio idealne.
Serum pod oczy jest cudowne i może zdziałać cuda. Tylko przy używaniu minimum dwa miesiące, i minimum dwa razy dziennie (poczytajcie o działaniu peptydów). W innym wypadku efektu nie będzie, więc regularność jest tutaj kluczowa. Bardzo wam polecam i proszę nie zniechęcajcie się na początku, bo na efekty warto czekać.
Mam to serum. U mnie na cienie i worki pod oczami niestety nie działa, ale jeżeli twierdzisz, że trzeba stosować je dwa razy dziennie to może rzeczywiście tutaj robię błąd, bo stosowałam je tylko wieczorem, czasami w ciągu dnia. Uwazasz, że to kluczowe? O co chodzi z tymi pepetydami?

ALE! ostatnio kupiłam żel arnikowy z Flos-leku za 13 zł za 50 ml , smaruje codziennie - rano i wieczorem. Opuchnięcia są zniwelowane, skóra pod oczami jest delikatnie rozjaśniona i wygląda o wiele lepiej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując