Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek- mój dziennik.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 10:28   #80
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez balbinka95 Pokaż wiadomość
DZIEŃ 32
Wczoraj niestety nie mogłam wziąć tabletki gdyż skończyłam opakowanie a nie miałam okazji kupić następnego bo ostatno jakoś nie bywałam w okolicach tej apteki gdzie jest najtaniej a w tej blisko mnie nie było więc niestety pewnie dopiero dzisiaj po południu będę miała nowe opakowanie. No ale jednodniowa przerwa raczej nie powinna zaszkodzić No a co do same kuracji i to męczy mnie straaaszna suchość włosów Zawsze miałam włosy błyszczące i miękkie w dotyku a teraz to jest jakaś porażka Aż nie chce mi się ich dotykać. Dla mnie jako dla włosomaniaczki to jest szczególny cios bo starałam się dbać o nie aby wyglądały jak najlepiej a teraz jestem poprostu bezradna Macie może jakieś rady dla mnie?
A dbanie jak przed kuracją nie pomaga? Olejowanie, częstsze nakładanie maski na minimum 1 godzinę. Pamiętaj, żeby ostatnie płukanie włosów zrobić chłodniejszą wodą to zamknie to łuski włosa i wchłonięta maska zostanie w środku

Też jestem włosomaniaczką gdzieś od roku i jak mi lekarz powiedziała, że mi strasznie wysuszą się włosy i mogą wypadać to podziękowałam za takie straty, nie jestem tak zdesperowana W sumie mam trochę zaskórników na kościach policzkowych więc może sam locacid pomoże. No i używam zielonej glinki i piję herbatę ekologiczną, którą poleciła mi pani z zielarskiego. Taka herbatka "dar natury" za jakieś 4 zł, podobno syfy po niej nie wyskakują, oczyszcza krew i ogólnie organizm więc twarz też szybciej się oczyszcza
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując