Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-15, 16:52   #601
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Chłopak ma 350g a babeczka 319g [emoji3] Wszystko dobrze [emoji3] Spokojne to... spaly caly czas ale w taki sposób ze lekarz bez problemu wszystko zobaczył [emoji3] Łożyska mam na przedniej ścianie, do tego chlopak jest gdzies głęboko schowany i dlatego ich nie czuje[emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie już duże!

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Witam,



Wczoraj na kursie bylo o opiece nad noworodkiem. Polecali te spiworki to spania. Wiecie, te z zamkiem po srodku, ze raczki sa na zewnatrz. Poprosilam mame zeby mi kupila, bo u nas tego nie ma wcale.



.
U nas tez mocno podkreślali żeby nie stosować kocykow/ kołderkę tylko właśnie śpiworki i rożki ewentualnie na początku

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj kawaler ma 772g.

Za 2 tyg USG do powtorzenia bo cos wyszlo nie tak z przeplywami ale mozliwe, ze to przez to, ze mlody ciagle w ruchu.
Wow! To kawał kawalera!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek;86711720

Ale byki [emoji16
moje dzisiaj odpowiednio 300 g więcej - 650 i 630 g [emoji16] czyli taka połowa 7 miesiąca w ciąży pojedynczej [emoji6]
Klocuszki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! To moja dwa tygodnie temu miała 480g, a jedna jest! Mam nadzieje ze urosła sporo od tamtego czasu i goni centyle [emoji6]

Ja dziś byłam na glukozie, smakowa nie pomogła, dalej obrzydliwe [emoji2961] chociaż dziś pierwszy raz dostałam zrobiona na zimnej s nie cieplej wodzie i było znośniejsze do przełknięcia...
Czekam na wyniki jak na wyrok, boje się ze tym razem cukrzyca mnie dopadnie...
Jeszcze przed wypiciem glukometr pokazał mi cukier 107, gdzie ja na czczo zawsze mam max 85 i to mnie zaniepokoiło...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując