Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 20:58   #620
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Yep, nam powiedzieli, ze tylko okna zamykac na czas kapieli i po, i tyle. Bylo wczoraj na kurse
To samo mi polozna mowila, corka urodzona w lato, normalnie mozna okno miec uchylone ale na czas kapieli i dopoki wloski nie wyschna, kazala zamykac.

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
No co ty! To bardzo ciekawe co powiedziałaś. A przecież wszystkie babcie zawsze krzyczą że bez czapki.

U nas będzie Maya . Mój tż chyba też już się poddał i zaakceptował to imię. Jeszcze mi w głowie Aurora siedzi ale chyba jednak Maya

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa krzycza i opowiesci o noworidkach, ktore nagle zmarly, tez zapewne znaja... Kiedys takich sytuacji bylo wiecej wlasnie dlatego, ze ludzie robili rozne rzeczy, nie zdajac sobie sprawy z niebezpieczenstwa. Np sporo moich znajomych z domu wynioslo te czapki i kladzenie dziecka w gorze lozeczka. Malo tego uwazaja, ze skoro tak babki i matki robily, to tak ma byc i koniec.
To samo z sadzaniem. Nie siedzi samo a juz czas (wg nich), to okladaja poduszkami, zeby sie dzieciak nauczyl.
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja szczerze przyznam ze nawet nie pomyślałam aby dziecko w domu bylo w czapeczce. Troche bez sensu, sama nie chodze bo by było goraco to dlaczego dla dzieci nakładać? [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja widzialam takie cos duzo razy, niestety.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując