Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 11:28   #4918
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja bardzo rzadko, ale moi sąsiedzi robią, mają pralkę w łazience i jeśli coś słychać, to tylko tam. Wirowanie słychać, jakby pralka stabilna nie była. Ale nie jest to szczególnie uciążliwe.


Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Robię, ale sporadycznie i tylko takie z małą liczbą obrotów, i żeby długo nie wirowalo.


Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Miałam w czasie studiów 2 razy przypadek (w 2 różnych miejscach mieszkając), że przyszedł sąsiad z pretensjami, że ktoś od nas z mieszkania myje się np. o północy czy jeszcze później. I oni to słyszą, bo mają łóżko przez ścianę z naszą łazienką. I ogólnie tak nie można, myć się trzeba najlepiej do 22 (nawet jeśli się wraca z pracy później niż o tej godzinie). Także nie, z pralką po tej 22 raczej chyba nigdy nie próbowałam, bo dopiero by się zaczęło


Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w kamienicy. Odkąd zmienili nam prąd na dwutaryfowy to pranie robie tylko po 22 lub w weekend. Moi sąsiedzi tez tak robią, bo słyszę. Ale nie jest to uciazliwe
Dzięki za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
W tym filtrze widze glownie Lenovo, ktore kazdy mi odradza. Masz z tym producentem jakies doswiadczenie? Nie chcialabym zaraz bujac sie po serwisach.
Lenovo jest dobre. Dlaczego Ci odradzają? Mam 2 zwykle laptopy tej firmy w domu od kilku lat. Nic się nie dzieje, działa cicho i szybko, nie nagrzewa się.




Wysłane z iPhone [emoji519]
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora