Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-13, 13:33   #884
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez vera17 Pokaż wiadomość
Witam Bardzo dziękuję za wszytkie odpowiedzi, rady i wskazówki - na pewno się zastosuję. Chyba faktycznie poproszę mojego chłopaka o jeszcze parę dni przerwy, bo obawiam się dokładnie tego, o czym wspomniała Susie_ ... Dzięki za zwrócenie mi uwagi na to nawilżenie, z pewnością kupię jakiś dobry preparat, bo ostatnim razem czułam się prawie jak papier ścierny, co było o k r o p n e :/ Na pewno też poproszę go, żeby był bardziej delikatny następnym razem.
Bardzo mi na nim zależy i pomimo, że tak naprawdę to był jego pomysł z rozpoczęciem współżycia, to rozumiem też, z czego to wynika - ja mam dopiero 18 lat, a on prawie 25 i zdaję sobie sprawę z tego, że ma swoje potrzeby. Bez wątpienia muszę się jeszcze duuużo nauczyc i w sumie wszystko przede mną, więc wierzę, że w przyszłości będzie lepiej
Krew mi się burzy jak takie coś czytam. TO NIE MA NIC DO RZECZY. Co to, facet jest zwierzęciem które nie panuje bad sobą i się musi zaspokoić bo jak nie to...? Przede wszystkim, to nie jest tak że kobieta jest od zaspokojenia potrzeb mężczyzny, tylko seks jest od zaspokojenia i dania przyjemności OBU PARTNEROM W RÓWNYM STOPNIU . Wiek nie ma tu NIC do rzeczy. Jeśli cię bolało i otarło tak, że nie chcesz tego na razie przez jakiś czas powtarzać, to twój facet nie ma prawa nalegac. A jeśli nalega, to jest bucem do sześcianu.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując