Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 14:27   #68
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Raspberry19 Pokaż wiadomość
Ok dziękuję. Czekam na odpowiedzi dziewczyn odnośnie krwawienia i Apapu.
Apap nie wpływa na antykoncepcje, skoro plamienia zdarzaly Ci sie co jakis czas przy Twoich tabsach to nic dziwnego ze wystapilo znowu. To zadna ciąża, przy poprawnym stosowaniu nie ma szans praktycznie. Radze w koncu zmienic tabletki, po co przy kazdym plamieniu się zamartwiać i potwierdziam, zwykle badania krwi ciąży nie wykrywaja xd
Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
BetaHCG sobie pobierz ja w pierwszej ciąży tak odkryłam że jestem w ciąży bo do 8 tygodnia wszystkie testy były negatywne... A ja mam pytanie co może oznaczać opuchniecie intymnych miejsc tzn są powiększone. Okres przyszedł ale jestem tam powiększona jak przy pierwszej ciąży i sama nie wiem co o tym myśleć, Google pisze ze to pierwszy objaw ciąży ale okres skapy ale jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to mi sie zdarza lekkie opuchnięcie przy krwawieniu z odstawienia, mój Tż tego nie widzi ale ja owszem, no cóż w ciąży nie jestem [emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując