Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wkładka hormonalna Jaydess
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-14, 07:34   #14
woetia
Przyczajenie

Dot.: Wkładka hormonalna Jaydess

Hej, wracam jak obiecałam żeby się podzielić info. Minęło ponad pół roku i jestem super zadowolona. Przez pierwszy miesiąc-dwa miałam lekkie skurcze ale nic mocniejszego niż podczas standardowej miesiączki. Poza tym:
- nie jestem w ciąży
- wkładka jest na swoim miejscu, ostatnio byłam na USG i wszystko jest 100% OK
- cykle są bardzo regularne, przy śledzeniu z pomocą aplikacji owulacja (poznaję że jest - po lekkim kłuciu po jeden lub drugiej stronie brzucha, przez kilkadziesiąt minut - wcześniej tego nie miałam lub nie zwracałam uwagi) jest jak w zegarku
- w ogóle obecności wkładki nie odczuwam, sporadycznie podczas seksu przy jakimś wyjątkowo mocniejszym pchnięciu
- na początku miałam normalne 3-4 dniowe okresy, nieszczególnie obfite - raczej standardowo jak bez antykoncepcji, ostatnie 2-3 miesiące to 1 dzień lekkiego krwawienia i 2-3 dni plamienia, skurcze też jak wcześniej czyli delikatny ból lub prawie w ogóle nieodczuwalne
- nie miałam żadnych infekcji
- libido - jest na pewno lepiej niż przy tabletach czy nuvaring, nie stałam się jakimś demonem seksu bo ogólne zmęczenie pracą i zajęciami robi swoje, ale na pewno odczuwam więcej doznań i przyjemności
- nastrój OK, cera OK (zaczęły się czasem pojawiać pryszcze przed miesiączką, czyli tak jak wtedy kiedy byłam bez antykoncepcji)

- jestem chyba przypadkiem, który producent sobie wymarzył no ogólnie ŻADNYCH skutków ubocznych, więc bardzo polecam, w moim przypadku sprawdza się super i absolutnie uważam, że było warto zainwestować.

Edytowane przez woetia
Czas edycji: 2017-05-14 o 07:46
woetia jest offline   Odpowiedz cytując